اخذ شهروندی

İKY GROUP: اطمینان شما در اخذ شهروندی و اجازه اقامت ترکیه در ترکیه
امروزه با افزایش تحرک بین المللی، فرصت های ارائه شده توسط ترکیه نیز توجه ها را به خود جلب می کند. چه برای مقاصد سرمایه گذاری، چه برای الحاق خانواده یا اهداف کار، اخذ شهروندی ترکیه و اجازه اقامت در ترکیه اولین قدم در تحقق رویاها برای بسیاری از افراد است. اینجاست که İKY GROUP وارد عمل می شود.
مشاوره و پشتیبانی حرفه ای
İKY GROUP یک شرکت مشاوره حرفه ای است که در فرآیندهای اخذ شهروندی و اجازه اقامت ترکیه تخصص دارد. تیم مجرب ما طی فرآیندهایی پر از مراحل و مدارک پیچیده قانونی همراه شما خواهد بود. با برنامه ریزی دقیق برای هر مرحله، اطمینان حاصل می کنیم که شما به سرعت و به آرامی پیشرفت می کنید. با ارائه راه حل های سفارشی شده به شما، گزینه هایی را تعیین می کنیم که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارند و با شما همکاری می کنیم.
کمک حقوقی و مشاوره واجد شرایط
سیستم حقوقی ترکیه پیچیده و در معرض تغییر دائمی است. بنابراین، به عنوان İKY GROUP، از طرف شما با کارشناسان حقوقی خود کار می کنیم. ما تمام الزامات قانونی را برآورده می کنیم، اسناد را آماده می کنیم و درخواست های شما را با دقت پیگیری می کنیم. با ارائه کمک حقوقی قابل اعتماد و واجد شرایط به شما، اطمینان حاصل می کنیم که روند به خوبی و با موفقیت پیش می رود.
راه حل های شخصی
ما به عنوان İKY GROUP درک می کنیم که نیازهای هر فرد متفاوت است. با تولید راهکارهای ویژه برای شما، مناسب ترین طرح را ایجاد کرده و فرآیند را شخصی سازی می کنیم. هر هدفی که باشد، ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما در دستیابی به هدف خود برای اخذ شهروندی یا اجازه اقامت ترکیه انجام خواهیم داد.
İKY GROUP به عنوان یک شرکت مشاوره معتبر مفتخر است که در اخذ تابعیت و اقامت ترکیه در ترکیه در کنار شما باشد. به ما بپیوندید تا رویاهای خود را محقق کنید و از فرصت هایی که ترکیه ارائه می دهد بهره مند شوید. با İKY GROUP قدم به قدم به سمت موفقیت حرکت کنید!

IKY GROUP

خدمات ما

اخذ شهروندی

مشاوره، پشتیبانی و کمک حقوقی واجد شرایط در تمام مراحل اخذ اقامت و شهروندی.

طرح

کمک به توسعه مجدد در مرحله ساخت و ساز، ترکیب و جداسازی آپارتمان ها، انتخاب طراحی، مواد و گزینه های اضافی (نصب "طبقه گرم"، تهویه مطبوع، پرده های الکتریکی خارجی).

حمایت قانونی

پشتیبانی کامل در تمامی فرآیندها (تنظیم قرارداد فروش، تاییدیه و نقل و انتقالات، TAPU، دریافت تسویه حساب). پشتیبانی قانونی واجد شرایط

پشتیبانی پس از فروش

خدمات گارانتی، نگهداری و بیمه اموال. انتخاب و مونتاژ مبلمان و لوازم خانگی.

مدیریت اعتماد

ارائه خدمات اجاره و فروش املاک، پرداخت قبوض برق، سازماندهی نظافت اماکن.