حمایت قانونی

IKY GROUP: تضمین شما در پشتیبانی حقوقی در ترکیه
به عنوان İKY GROUP، ما به کسانی که قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارند، پشتیبانی قانونی واجد شرایط ارائه می دهیم. در اینجا جزئیات خدمات پشتیبانی کامل و مشاوره حقوقی ما در تمام فرآیندها برای شما ارائه می شود.
مشاوره حقوقی حرفه ای
فرآیندهای قانونی و الزاماتی که ممکن است هنگام سرمایه گذاری در ترکیه با آن مواجه شوید، می تواند پیچیده باشد. اینجاست که ما به عنوان İKY GROUP وارد بازی می شویم. تیم حقوقی مجرب ما با ارائه مشاوره تخصصی به شما در هر مرحله همراه شما خواهد بود. شما را در هر مرحله راهنمایی می کند، از تهیه قراردادهای فروش گرفته تا تاییدیه ها و نقل و انتقالات، از معاملات TAPU در ترکیه تا اخذ تسویه حساب در ترکیه.
پشتیبانی کامل در تمامی فرآیندها
ما به عنوان İKY GROUP در هر مرحله ای که هنگام سرمایه گذاری با آن مواجه می شوید همراه شما هستیم. ما در هر مرحله از فرآیند، از آماده سازی پیش فروش گرفته تا تایید و انتقال مالکیت، با شما کار می کنیم. ما مدارک مورد نیاز را در هر مرحله سازماندهی می کنیم، درخواست ها را پیگیری می کنیم و فرآیند را به بهترین شکل ممکن مدیریت می کنیم.
شریک راه حل قابل اعتماد شما در ترکیه
به عنوان İKY GROUP، ما ماموریت داریم که یک شریک راه حل قابل اعتماد برای مشتریان خود باشیم. ما از شما در فرآیندهای قانونی حمایت می کنیم تا سرمایه گذاری خود را در ترکیه ایمن انجام دهید. تیم متخصص ما سیستم حقوقی ترکیه و الزامات محلی را با جزئیات درک می کند و راه حل های سفارشی را به شما ارائه می دهد.
پشتیبانی قانونی واجد شرایط
دریافت پشتیبانی واجد شرایط در فرآیندهای قانونی هنگام سرمایه گذاری مهم است. ما به عنوان İKY GROUP تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که با حفظ منافع خود بهترین نتایج را به دست آورید. تجربه و دانش کارشناسان حقوقی ما تضمین می کند که سرمایه گذاری شما در ترکیه با خیال راحت و با موفقیت انجام شود.
با ما تماس بگیرید!
هنگام سرمایه گذاری در ترکیه، با İKY GROUP تماس بگیرید تا بهترین پشتیبانی را در فرآیندهای قانونی دریافت کنید. اجازه دهید اطمینان حاصل کنیم که سرمایه گذاری شما با راه حل های سفارشی به آرامی و ایمن پیش می رود. با ما تماس بگیرید و از پشتیبانی قانونی در ترکیه مطمئن شوید.

IKY GROUP

خدمات ما

اخذ شهروندی

مشاوره، پشتیبانی و کمک حقوقی واجد شرایط در تمام مراحل اخذ اقامت و شهروندی.

طرح

کمک به توسعه مجدد در مرحله ساخت و ساز، ترکیب و جداسازی آپارتمان ها، انتخاب طراحی، مواد و گزینه های اضافی (نصب "طبقه گرم"، تهویه مطبوع، پرده های الکتریکی خارجی).

حمایت قانونی

پشتیبانی کامل در تمامی فرآیندها (تنظیم قرارداد فروش، تاییدیه و نقل و انتقالات، TAPU، دریافت تسویه حساب). پشتیبانی قانونی واجد شرایط

پشتیبانی پس از فروش

خدمات گارانتی، نگهداری و بیمه اموال. انتخاب و مونتاژ مبلمان و لوازم خانگی.

مدیریت اعتماد

ارائه خدمات اجاره و فروش املاک، پرداخت قبوض برق، سازماندهی نظافت اماکن.